Panenky k dispozici

Tady bych Vám chtěla nabídnout hotové panenky k volnému prodeji i výrobu panenky podle Vašeho přání.

Reborn panenky jsou malované vypalovacími Genesis barvami v několika vrstvách tak, aby pokožka miminka vypadala co nejrealističtěji. Vlásky můžou být malované nebo moherové vpichované nejjemnější jehlou. Jsou z nejkvalitnějšího moheru, a u větších panenek můžou být vpichovány vlasy lidské. Kvalitní skleněné oči, které používám, napodobují opravdu živý pohled. Tělíčka panenek jsou vesměs látková s klouby pro dokonalé polohování miminka. K vyplnění a vytěžkávání panenky používám skleněný a PVC granulát a polyesterové vlákno.

Realistické panenky, ručně modelované jsou z polymer.Tvrdostí se dá přirovnat k  porcelánu, tedy tvrdý a křehhký. Tyto panenky nejsou určeny ke hraní. Jsou to sběratelské dekorační panenky.

Cena reborn miminek :                            okolo       12.000,- Kč  a výše

Batolátka a větší reborňátka:                    okolo     15.000,- Kč a výše

        Modelované, tzv. Ooak  do 40cm      okolo       15.000,- Kč   a výše  

                          minimiminka do 10 cm   okolo         1500,- Kč  a výše

Výše poštovného záleží na velikosti balíčku, tj. od 200,-  Kč

  Každá panenka s sebou dostane malou výbavičku a dudlík, pokud má v pusince magnet.

                Níže v galerii najdete panenky k prodeji.

 

Panenky k dispozici

ZOE

Můj nejnovější kit Zoe. Reborňátko s látkovým tělíčkem, celýma končetinama..1/1..měří asi 53cm.. Ráda udělám na Vaše přání.. Může být holčička nebo chlapeček... možnost břišního plátu pro holku nebo kluka..

Nikola

Nový kit Nikola, velikost cca 53cm, může být chlapeček nebo holčička. Výroba na přání..

Mia

Ještě jedno nové zlatíčko. Mia měří asi 50cm, celé nohy, 3/4 končetiny v látkovém tělíčku.  

Anna

Nový kit Anna, podle mého modelu. Panenka má velikost cca 54cm, s celýma končetinama.. Může být podle vašich představ, pokud si ji objednáte. Radost může udělat blondýnka nebo tmavovláska..

Dany

Ještě jeden můj  úplně nový kit v produkci Puppen-Traumland. Může být kluk i holčička, velikost asi 54cm... zpracovat můžu podle vašich představ.. Je to miloučká pozitivní tvářička

Katy

Opět nový kit... Katynce se zdají krásné sny. Velikost okolo 52cm Můžu vyrobit na objednávku..

Tom

Koukací chlapeček Tomík, může taky být váš, po objednání vám ho ráda udělám.Velikost cca 50cm, celé nožky, 3/4 ruce, látkové tělíčko

Týna

Zatím můj nejnovější kit vyráběný v Německu. Spící holčička Týnuška může být vaše, pokud si ji objednáte.Velikost cca 52cm, s látkovým tělem, celé nožičky a 3/4 ručičky.

Marty

Veselé upovídané miminko... tělíčko látkové 3/4 ručičky, celé nožičky, vlásky moherové, píchané nejjemnější jehličkou po jednom. Ráda ho pro vás udělám na objednávku...

Adira VYPRODÁNO!

Reborn panenka Adira , opět z mého vlastního, už třetího kitu. Tentokrát je kit limitovaný 250kusy. Panenka má látkové tělíčko s celými nožičkami, velikost 48cm. 
1 | 2 | 3 >>