Panenky k dispozici

Tady bych Vám chtěla nabídnout hotové panenky k volnému prodeji i výrobu panenky podle Vašeho přání.

Reborn panenky jsou malované vypalovacími Genesis barvami v několika vrstvách tak, aby pokožka miminka vypadala co nejrealističtěji. Vlásky můžou být malované nebo moherové vpichované nejjemnější jehlou. Jsou z nejkvalitnějšího moheru, a u větších panenek můžou být vpichovány vlasy lidské. Kvalitní skleněné oči, které používám, napodobují opravdu živý pohled. Tělíčka panenek jsou vesměs látková s klouby pro dokonalé polohování miminka. K vyplnění a vytěžkávání panenky používám skleněný a PVC granulát a polyesterové vlákno.

Realistické panenky, ručně modelované jsou z polymer.Tvrdostí se dá přirovnat k  porcelánu, tedy tvrdý a křehhký. Tyto panenky nejsou určeny ke hraní. Jsou to sběratelské dekorační panenky.

Cena reborn miminek :                            okolo       10.000,- Kč  a výše

Batolátka a větší reborňátka:                    okolo     13.000,- Kč a výše

        Modelované, tzv. Ooak  do 40cm      okolo       15.000,- Kč   a výše  

                          minimiminka do 10 cm   okolo         1500,- Kč  a výše

Výše poštovného záleží na velikosti balíčku, tj. od 160,-  Kč

  Každá panenka s sebou dostane malou výbavičku a dudlík, pokud má v pusince magnet.

                Níže v galerii najdete panenky k prodeji.

Panenky k dispozici

Dany

Ještě jeden můj  úplně nový kit v produkci Puppen-Traumland. Může být kluk i holčička, velikost asi 54cm... zpracovat můžu podle vašich představ.. Je to miloučká pozitivní tvářička

Katy

Opět nový kit... Katynce se zdají krásné sny. Velikost okolo 52cm Můžu vyrobit na objednávku..

Tom

Koukací chlapeček Tomík, může taky být váš, po objednání vám ho ráda udělám.Velikost cca 50cm, celé nožky, 3/4 ruce, látkové tělíčko

Týna

Zatím můj nejnovější kit vyráběný v Německu. Spící holčička Týnuška může být vaše, pokud si ji objednáte.Velikost cca 52cm, s látkovým tělem, celé nožičky a 3/4 ručičky.

Marty

Veselé upovídané miminko... tělíčko látkové 3/4 ručičky, celé nožičky, vlásky moherové, píchané nejjemnější jehličkou po jednom. Ráda ho pro vás udělám na objednávku...

Adira VYPRODÁNO!

Reborn panenka Adira , opět z mého vlastního, už třetího kitu. Tentokrát je kit limitovaný 250kusy. Panenka má látkové tělíčko s celými nožičkami, velikost 48cm. 

Kirísek

Reborn panenka na přání z mého druhého kitu Kirk. Velikost je 48cm, malovaný Genessis barvami. Vlásky může mít malované nebo vpichované z moheru.

Kirinka

Reborn holčička z mého vlastního kitu. Můžu vytvořit podle vašeho přání. Panenka má látkové tělíčko, malovaná je Genessis barvami, vlásky může mít vpichované z moheru nebo malované.

PRODÁNO! Evangeline

Rebor holčička z kitu Evangeline, Laury Lee Eagles. S látkovým tělem a břišním platem. Veliká 48cm.

PRODÁNO! Reborn panenka z kitu Saskia

Reborn panenka  z limitovaného kitu Saskia od Bonie Brown. Pokud se vám líbí, můžu ji udělat na přání. Malovaná genessis barvama, má kvalitní skleněné oči, jemné moherové vlásky. Tělíčko je látkové.Velikost 56cm.
1 | 2 >>