Silikonové panenky - Silicone Doll

    Výroba těchto panenek je opravdu náročná a složitá, proto vyrábím tyto panenky pouze na objednávku. A hlavně náklady na výrobu silikonového miminka jsou docela vysoké a to se zobrazí i v ceně panenky. Miminko v životní velikosti se cenově pohybuje od 25 000,-  do 50 000,- Kč.

Tyto panenky dělám celosilikonové i s tělíčkem. Malují se silikonovýma barvama. Panenky se dají umývat nebo vyjímečně i koupat. V náručí se chovají opravdu jako živé, i když jsou to jenom panenky. Silikon je na dotek velice příjemný a zdraví neškodný.

Výroba panenky je náročná ruční práce. Nejprve vymodeluji autorskou panenku z modelovací hlíny. Poté si sama vytvořím formu na odlití silikonu. Z formy vyrobím asi 3 - 4 panenky, které následně namaluji silikonovými barvami. Malba silikonu je velice odlišná od klasických vinilových rebornů a panenky jsou vzhledově jiné. Všechny práce při výrobě těchto panenek se provádějí bez pomoci jakéhokoliv stroje, proto se nikdy nedocílí stoprocentní dokonalosti. Drobné nedostatky, flíčky, hrbolky a podobné nejsou na závadu.

Panenky jsou docela choulostivé, jsou to panenky sběratelské.

Vzhledem k náročnosti výroby, i cenové, není v mých silách nabízet více typů těchto panenek. V nabídce mám vždy jen jednu nejvýše dvě... takovou si můžete u mě objednat.

Pokud si přejete takovou panenku, stačí napsat na můj mail.... E.Iveta@seznam.cz

A ještě malé video..

https://www.facebook.com/krasnepanenky/videos/

https://www.facebook.com/#!/photo.php?v=653399734705056&set=vb.469546593090372&type=3&theater

 

Silikonové panenky

TOBY

Celosilikonový chlapeček Tobiášek. Měří asi 48cm, váha 2,5kg. Je to novorozené miminko se vším co má chlapeček mít. Slikon je měkoučký, krásně mazlivý v náručí. 

Andy

Nová holčička Andy. Veliká asi 52cm..váha 3,60kg

VYPODÁNO! Nová holčička Emily

Emily měří 50cm a je to 3,5 kg cvalík...

Gábinka

Koukací holčička veliká asi 48cm

Spící Madlenka VYPRODÁNO!!!

Celosilikonová holčička, veliká cca 50cm.. váží 3kg. Má úplně všechno co má holčičky mít...

Majdalenka , Silicone doll, VYPRODÁNO!

Okatá Majdalenka.. ráda si cucá paleček...ale dudlík je lepší... je to malý cvalda.. váží 3kg a měří necelých 50cm..

Vyprodáno! Linda silicone doll

Silikovová holčička Linda. Veliká cca 47cm... váha asi 3kg

VYPRODÁNO! Karolínka Silicone Doll

Nová celosilikonová holčička Karolínka. Veliká 46cm. Panenka může mít vpichované moherové vlásky, nebo může být bez vlásků. Všechny tyto panenky vyrobím na objednávku.