Ocenění

2019... tentokrát je to úspěch nad očekáváni... sebrala jsem odvahu a přihlásila se do prestižní soutěže MOA ( Maxe Oscara Arnolda) v německém Neustadtu.

Je to soutěž autorů uměleckých, ručně vyráběných panenek. a hned napoprvé jsem se umístila na prvním místě v kategorii miminek a malých dětí.. obrovská radost...


2018... letos opět úspěch v německém Sonnebergu. Malá Miuška si chtěla hrát na písku a zvala každého kdo se na ni koukal. Získala 1. místo a trofej v kategorii malých dětí a k tomu cenu poroty. A chytrolín Marc se umístil na 1. místě v kategorii větších dětí a přivezl si trofej za první místo.

2017... tak se mi opět letos podařilo umístit se na předním místě na festivalu panenek a medvídků v Sonnebergu. Tentokrát jsem předvedla panenku Emmu s její kamarádkou Emičkou... holky dostaly zlatou stužku, pohár za první místo v kategorii originálních panenek a pohár za cenu publika. A moje reborn Kirinka získala zlatou stužku....


2016.. Tentokrát v Sonnebergu jedna stříbrná stužka a druhé místo a dvě bronzové stužky a třetí místa..2015..Letos v květnu jsem se zúčastnila soutěže panenkářů na Mezinárodním festivalu panenek a medvídků v německém Sonnebergu. Vezla jsem ssebou dvě modelované holčky a jedno silikonové miminko, vše vlastní tvorbu. Myslím, že se panenky líbily i tam. Získala jsem první a druhé místo v kategorii malých dětí a druhé místo v kategorii miminek. Všechny tři panenky získaly zlatou stužku v bodování.