Panenky k dispozici

Tady bych Vám chtěla nabídnout hotové panenky k volnému prodeji i výrobu panenky podle Vašeho přání.

Reborn panenky jsou malované vypalovacími Genesis barvami v několika vrstvách tak, aby pokožka miminka vypadala co nejrealističtěji. Vlásky můžou být malované nebo moherové vpichované nejjemnější jehlou. Jsou z nejkvalitnějšího moheru, a u větších panenek můžou být vpichovány vlasy lidské. Kvalitní skleněné oči, které používám, napodobují opravdu živý pohled. Tělíčka panenek jsou vesměs látková s klouby pro dokonalé polohování miminka. K vyplnění a vytěžkávání panenky používám skleněný a PVC granulát a polyesterové vlákno.

Realistické panenky, ručně modelované jsou z polymer.Tvrdostí se dá přirovnat k  porcelánu, tedy tvrdý a křehhký. Tyto panenky nejsou určeny ke hraní. Jsou to sběratelské dekorační panenky.

Cena reborn miminek :                            okolo       10.000,- Kč  a výše

Batolátka a větší reborňátka:                    okolo     13.000,- Kč a výše

        Modelované, tzv. Ooak  do 40cm      okolo       15.000,- Kč   a výše  

                          minimiminka do 10 cm   okolo         1500,- Kč  a výše

Výše poštovného záleží na velikosti balíčku, tj. od 160,-  Kč

  Každá panenka s sebou dostane malou výbavičku a dudlík, pokud má v pusince magnet.

                Níže v galerii najdete panenky k prodeji.

Panenky k dispozici

Kirinka

Reborn holčička z mého vlastního kitu. Můžu vytvořit podle vašeho přání. Panenka má látkové tělíčko, malovaná je Genessis barvami, vlásky může mít vpichované z moheru nebo malované.

PRODÁNO! Evangeline

Rebor holčička z kitu Evangeline, Laury Lee Eagles. S látkovým tělem a břišním platem. Veliká 48cm.

PRODÁNO! Reborn panenka z kitu Saskia

Reborn panenka  z limitovaného kitu Saskia od Bonie Brown. Pokud se vám líbí, můžu ji udělat na přání. Malovaná genessis barvama, má kvalitní skleněné oči, jemné moherové vlásky. Tělíčko je látkové.Velikost 56cm.

PRODÁNO! Reborn Doll Krista by Linda Murray

Krásná holčička z kitu Krista od Lindy Murray. Veliká 52cm, váží 2kg. Má hnědé vpichované vlásky a krásné veliké oči barvy topazu.

Reborn holčička Lidunka , PRODÁNO

Reborn panenka z kiti Lidy, autorky Didy Jacobsen. Měří 46cm, malovaná genesis barvama, má kvalitní skleněná očka, jemné moherové vpichované vlásky.

PRODÁNO! Reborn holčička Coco by Natali Blick

Nabízím reborn celovinilovou holčičku z kitu Coco z limitované vyprodané edice. Panenka měří 48cm, malovaná vypalovacíma Genesis barvama, vpichované jemné moherové vlásky, vpichované řasy. Cena 10 400,- Kč.

Mihrimah PRODÁNO

Reborn holčička z kitu Mihrimah od Natali Blick, s látkovým tělíčkem. Cena 7200,- Kč

PRODÁNO! Reborn Harper

Reborn panenka z kitu Harper Andrey Arcello, 50cm.  

Minimiminka

Taky vyrábím úplně malinká miminka do dlaně. Jsou to ručně modelované dekorační sošky kolem 10cm malinké....kluci i holčičky.

Málinka

Reborn Holčička z kytu Coco Malu od Elisy Marx. Látkové polohovatelné tělíčko.  Ráda vám panenku zrebornuji na objednávku.
<< 1 | 2