Kniha návštěv

Lidunka

Datum: 08.10.2014 | Vložil: Jarka K

Opětovně velké díky paní Ivetce, tentokrát za malinkou Lidunku s krásnou výbavičkou - bude to dárek vnučce k narozeninám.
Lidunka je velmi roztomilé miminko ... jako malinké nedonošeňátko.
Jako vždy nádherná práce paní Ivetky, vytvořená s láskou a něhou.
Mám z Lidunky ohromnou radost a těším se na překvapení a reakci své malé vnučky. Moc se jí u nás panenky od paní Ivetky líbí.
Ještě jednou moc děkuji za sebe i za vnučku a přeji hodně zdraví a energie do tvorby dalších panenek.

Dvojčátka

Datum: 21.09.2014 | Vložil: Jarka K

I když mi bylo potěšením poděkovat paní Ivetce osobně, neboť mně dvojčátka Jasmínku a Dominika přivezla až domů, nedá mi to napsat i do knihy návštěv.
Ta dvojčátka jsou tak nádherná, roztomilá a nesmírně něžná, prostě úžasná! To, že to jsou dvojčátka, ještě umocňuje tu něžnost .... slovy se to ani nedá vyjádřit. Fotky jsou nádherné, ale skutečnost je ještě krásnější. Nejde jinak, než se s nima mazlit nebo když projdu kolem postýlky, aspoň pohladit. I můj dospělý syn si hlavně blondýnečku Jasmínku rád pochová :-)
A dvojčátka si sebou přivezla nesmírně krásnou výbavičku, kterou je paní Ivetka vybavila - překrásné pletené soupravičky, bodýčka a polodupačky a overálky na spinkání - dvojčátka jsou nádherně naparáděná, i deku má každý svoji a taky nádherné dudlíky.
Ještě jednou paní Ivetce za vše děkuji, za to, že nám nadšencům těchto panenek plní naše sny. Penězi, ani slovy se nedá vyjádřit ocenění její práce - umění vytvářet takovou nádheru.
Znovu ještě jednou děkuji i za Sofinku Lily, maličkého Adámka i Soničku. Přeji paní Ivetce hlavně hodně zdraví a stále tolik elánu do dalšího jejího tvoření. Velikánské d ě k u j i.
Jarka K

podekovani

Datum: 15.08.2014 | Vložil: Monika

od pani ivetky mame zakoupenou tez malou sonicku celosilikonovou.je nadherna.kazdy kdo ji videl je nadseny.dekujeme mame zni radost

Velký dík paní Ivetce

Datum: 03.06.2014 | Vložil: Marie

Dnes jsem otevřela balíček s novým maličkým silikonovým miminkem- Soničkou. Ani jsem nedýchala, jak jsem byla napnutá. Je krásná, ještě krásnější jako na fotografii.Moc velké díky paní Ivetce za tu nádheru, je naprosto dokonalá, propracovaná do detailu. Paní Ivetka má užasný talent, vytváří reborn miminka, modelovaná miminka a co se týká silikonových miminek je jen jedna jediná v celém Česku. Moc jí přeji, ať se jí daří v osobním i pracovním životě. Svými miminky rozdává neskutečnou radost.

Poděkování

Datum: 26.05.2014 | Vložil: Jarka K

Ještě jednou touto cestou paní Ivetce z celého srdce děkuji za Sofinku Lily a maličkého Adámka. Sofinka je opravdu jak živé miminko, jen se vzbudit a otevřít očka. Je prostě úžasná a v každém ohledu naprosto dokonalá. A Adámek to je nesmírně roztomilý klučík a i v tom malinkatém provedení má vše jak velká panenka a je rovněž úplně dokonalý. Paní Ivetka má vzácný talent a je neskonale šikovná na vše. I výbavička pro Sofinku je překrásná, bílá pletená soupravička, ušitý letní overálek a ještě další oblečení. Adámek dostal krásný malinkatý svetřík s kapuckou a s čepičkou a hezoučký overálek. Vše bylo velmi pečlivě zabaleno. Jsem nadšená a mám obrovskou radost a zároveň si moc považuji toho, že paní Ivetka mně tyto panenky stvořila a dala do nich hodně lásky a něhy, to z panenek vyzařuje. Ještě musím podotknout, že panenky byly dodány dříve než bylo v plánu. Paní Ivetka snad pracuje ve dne i v noci. A cena těchto panenek je více než příznivá. Za vše jsem paní Ivetce moc vděčná, mám radost i z milé komunikace mezi námi. Žádná slova nevystihují, jak moc paní Ivetce upřímně d ě k u j i. A určitě budu chtít dopřát Sofince bratříčka a Adámkovi sestřičku (ta už je objednaná). Přeji paní Ivetce, ať ji její tvorba stále těší a dělá radost, kterou dál rozdává nám spokojeným zákaznicím, já jsem ta nejspokojenější.
Jarka K

Moc děkuji za Adámka :)

Datum: 13.04.2014 | Vložil: Veronika

Chtěla bych paní Ivetce moc a moc poděkovat za silikonového Adámka. Nemůžu se ho nabažit :). Musím potvrdit, že silikon s vinylem nelze srovnávat, je to ohromný rozdíl. Adámek přišel krásně zabalený s nádhernou a roztomilou výbavičkou prckovi přímo na míru :). Paní Ivetko, ještě jednou Vám děkuji a myslím, že za všechny sběratelky, že jste přivedla silikon panenky i do ČR :) máte opravdový talent, panenky jsou nádherné a držím palce ať se Vám vše vydaří. Určitě si v budoucnu od Vás pořídím další mimi ;)

otazka

Datum: 04.04.2014 | Vložil: Venuše Cíeslarová

Dobrý den chtěla sem se jen zepat jestli vážně dáváte k panenkám oblečení zdarma a jestli by to šlo kdyžtak poslat přes dobírku.Scháním miminko do 10 centymetru.Ze silikonu. Mohla byste prosím vás nějaké fotky poslat na email...... vendulina8@seznam.cz. a když né. Tak nevadí..Jde vam to moc skvěle máte zlaté ruce no prostě nádhera děkuji. Cíeslarová.

Poděkování

Datum: 05.02.2014 | Vložil: Iveta E

Moc děkuji všem za krásná slova díků i chvály. Není větší odměna za práci než spokojenost zákazníků. Povzbuzují do dalšího tvoření. Panenky jsou moje srdeční záležitost a dělám je opravdu s láskou a jsem moc ráda, když dělají radost i jiným....

Betynka

Datum: 04.02.2014 | Vložil: Katka V.

Chtěla bych moc pochválit paní Ivetu.
Dnes mi od ní přišla silikonová Betynka a je naprosto dokonalá.
Její silikonová miminka se dají srovnávat s těmi nejdražšími, které se prodávají v zahraničí.
Pár jsem jich viděla v muzeu v Troskovicích a musím říci, že miminka paní Ivety jsou hezčí než některá z vystavených v tamním muzeu.
Velice obdivuji talent a šikovnost paní Ivety, protože je to dar, který každý nemá.
Paní Ivetě moc a moc děkuji za vstřícnost, ochotu a hlavně za Betynku, která je úplně úžasná a za krásnou výbavičku, která mi přišla s ní.
Také přeji mnoho úspěchů v tvorbě a další spokojené zákazníky, kterým udělá stejně velkou radost jako udělala mě. Katka V.

Nádherné panenky - miminka

Datum: 23.01.2014 | Vložil: Eva

Všem zájemcům, kteří zvažují koupi rebonované ,silikonové či miminka z polimeru ,které p.Ivetka tvoří jsou do nejmenších detailů vypracované, prostě úžasné až se tají dech já jsem si zakoupila Betynku-Nelinku je k nerozeznání od živého miminka. Přeji Ivetce hodně tvůrčích nápadů a hodně spokojených zákazníků jako jsem já. Amusím dodat ,že se snaží maximálně zákazníkům vyjít vstříc za co ji moc děkuji.Eva

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek