Reborňátka - miminka která obohacují život...

Datum: 13.01.2018 | Vložil: Zdenka

Dobrý den. Jsem uchvácena Vašími miminky. Jsou tak strašně moc nádherné... Je mi 32 let a vždycky jsem si přála rodinu. Bohužel mi v deseti letech nadělil osud nemoc, ke které postupně přibyli další nemoci a tak jsem v plném invalidním důchodu. Stále ale doufám, že se jednou najde muž, který mě bude mít rád takovou, jaká jsem a třeba si se mnou nějaké dítko osvojí. Zatím se bohužel nenašel a tak toužím alespoň po nějakém reborňátku. Bohužel jsem nikdy nepracovala a tak mám výši důchodu jakou mám. No a tak je velké mimi pro mě nedosažitelné. Rozhodla jsem se ale, že i kdybych měla šetřit jen po korunách a je jedno jak dlouho, splním si alespoň sen tak, že si našetřím na jedno z Vašich minimiminek, které je stejně tak nádherné jako to velké. Věřím, že kdo ještě nikdy nechoval rebornové mimi v náručí, tak nepochopí, jak úžasné to je. Já tuto možnost měla a dojalo mě to k slzám, stejně jako teď, kdy si na to jen vzpomenu. Moc Vám ze srdce přeji, aby jste měla hodně zdraví a štěstí, aby jste mohla i nadále obohacovat svět svými nádhernými reborňátky. Pozdrav s přáním všeho dobrého zasílá Zdenka Minaříková - Drahocam@seznam.cz

Přidat nový příspěvek