Poděkování

Datum: 26.05.2014 | Vložil: Jarka K

Ještě jednou touto cestou paní Ivetce z celého srdce děkuji za Sofinku Lily a maličkého Adámka. Sofinka je opravdu jak živé miminko, jen se vzbudit a otevřít očka. Je prostě úžasná a v každém ohledu naprosto dokonalá. A Adámek to je nesmírně roztomilý klučík a i v tom malinkatém provedení má vše jak velká panenka a je rovněž úplně dokonalý. Paní Ivetka má vzácný talent a je neskonale šikovná na vše. I výbavička pro Sofinku je překrásná, bílá pletená soupravička, ušitý letní overálek a ještě další oblečení. Adámek dostal krásný malinkatý svetřík s kapuckou a s čepičkou a hezoučký overálek. Vše bylo velmi pečlivě zabaleno. Jsem nadšená a mám obrovskou radost a zároveň si moc považuji toho, že paní Ivetka mně tyto panenky stvořila a dala do nich hodně lásky a něhy, to z panenek vyzařuje. Ještě musím podotknout, že panenky byly dodány dříve než bylo v plánu. Paní Ivetka snad pracuje ve dne i v noci. A cena těchto panenek je více než příznivá. Za vše jsem paní Ivetce moc vděčná, mám radost i z milé komunikace mezi námi. Žádná slova nevystihují, jak moc paní Ivetce upřímně d ě k u j i. A určitě budu chtít dopřát Sofince bratříčka a Adámkovi sestřičku (ta už je objednaná). Přeji paní Ivetce, ať ji její tvorba stále těší a dělá radost, kterou dál rozdává nám spokojeným zákaznicím, já jsem ta nejspokojenější.
Jarka K

Přidat nový příspěvek