Dvojčátka

Datum: 21.09.2014 | Vložil: Jarka K

I když mi bylo potěšením poděkovat paní Ivetce osobně, neboť mně dvojčátka Jasmínku a Dominika přivezla až domů, nedá mi to napsat i do knihy návštěv.
Ta dvojčátka jsou tak nádherná, roztomilá a nesmírně něžná, prostě úžasná! To, že to jsou dvojčátka, ještě umocňuje tu něžnost .... slovy se to ani nedá vyjádřit. Fotky jsou nádherné, ale skutečnost je ještě krásnější. Nejde jinak, než se s nima mazlit nebo když projdu kolem postýlky, aspoň pohladit. I můj dospělý syn si hlavně blondýnečku Jasmínku rád pochová :-)
A dvojčátka si sebou přivezla nesmírně krásnou výbavičku, kterou je paní Ivetka vybavila - překrásné pletené soupravičky, bodýčka a polodupačky a overálky na spinkání - dvojčátka jsou nádherně naparáděná, i deku má každý svoji a taky nádherné dudlíky.
Ještě jednou paní Ivetce za vše děkuji, za to, že nám nadšencům těchto panenek plní naše sny. Penězi, ani slovy se nedá vyjádřit ocenění její práce - umění vytvářet takovou nádheru.
Znovu ještě jednou děkuji i za Sofinku Lily, maličkého Adámka i Soničku. Přeji paní Ivetce hlavně hodně zdraví a stále tolik elánu do dalšího jejího tvoření. Velikánské d ě k u j i.
Jarka K

Přidat nový příspěvek